Ruletë amerikane

Luaj për para të vërteta
Sapo fitoi!
DoMiNick77 $ 8 400
6Skazzi6 $ 8 000
MainOwner $ 4 100
Pagesa e ruletës Amerikane:
BastPagimMundësi
Straight up35:12,60%
Split17:15,30%
Street11:17,90%
Corner8:110,50%
Six Line5:115,80%
Column2:131,60%
Dozen2:131,60%
Even/Odd1:147,40%
Red/Black1:147,40%
High/Low1:147,40%
vlerësoni lojën
? / 5

Luaj për para në kazinove më të mira!

22bet casino
5/5
22bet

100% bonus

PLAY NOW
Spinit casino
2
5/5
Spinit

$1000 bonus

200 free spins
PLAY NOW
Vegas Hero casino
3
5/5
Vegas Hero

£200 BONUS

50 free spins
PLAY NOW
Genesis casino
4
5/5
Genesis casino

€1000 bonus

300 free spins
PLAY NOW

Ruleti kërkon nga lojtarët e saj që të përdorin një strategji të veçantë për të fituar apo disa strategji. Ju mund të humbni bastin tuaj, ose ju mund të përfitoni nga ato patate të skuqura. Në çdo rast, ju duhet të dini të luani ruletë dhe të dini çdo strategji fituese. Përndryshe, ruleti nuk do të ju jap ndonjë përfitim të basteve në timonin e saj rrotullues. Ruleta është shumë e bukur. Ju mund të rrini duke luajtur ruletë në internet përmes një loje online të ruletës. Loja në internet Ruletë gjithashtu kërkon përdorimin e duhur të strategjisë së ruletës. Është e nevojshme që ju të kuptoni çdo strategji të ruletës për të fituar së bashku me strategjinë e kazinove online të ruletës.